Простий і діючий спосіб видалення плям від патьоків на стелі

Плями від води на стелі, хоча і анітрохи не впливають на «функціонал» кімнати, проте відчутно знижують її естетичну привабливість, та й до того ж нерідко навівають не найприємніші спогади. Добре що, як і у випадку з іншими плямами, і від них можна позбутися, інформує Ukr.Media.

Крок 1 — підготуйте робочу область

Розібравшись з проблемою протікання і усунувши її, необхідно обробити постраждалу ділянку: помити і при необхідності навіть зашліфувати її. Якщо ви виявили цвіль, використовуйте спеціальний засіб або білизну, щоб позбутися від неї.

Крок 2 — оцініть фронт робіт

Якщо пляма невелика, її можна прибрати за допомогою розчину білизни: просто нанесіть трохи засобу, змішаного з водою, на проблемну ділянку, почекайте, поки пляма не зникне. Потім використовуйте крем для взуття або білу крейду, щоб підфарбувати постраждалу область.

Крок 3 — якщо пляма велика

У цьому випадку використовуйте спеціальний пігментований блокатор плям. Він необхідний для того, щоб в майбутньому пляма не проступила через фарбу.

Крок 4 — фінальна фарбування

Як тільки пігментний блокатор плям висохне, просто нанесіть відповідну стельову фарбу на проблемну ділянку. Дайте фарбі повністю висохнути, а потім нанесіть ще один шар, якщо це необхідно.

Джерело