Прості поради, як правильно відмити підлогу та лінолеум на кухні від жиру

На кухні через готування неминуче з'являються жирні плями. Вони залишаються не тільки на гарнітурі, рушниках і робочих поверхнях, а й на підлозі. Корисні лайфхаки допоможуть відмити підлогу від жиру та плям, інформує Ukr.Media.

Змочіть поверхню теплою водою

Якщо жир встиг міцно в'їстися в поверхню, не поспішайте використовувати побутову хімію. Щоб засіб спрацював ефективніше, спершу потрібно змочити підлогу теплою водою. Так жир буде легше видалити.

Купіть спеціальні засоби

У деяких випадках без застосування побутової хімії не обійтися. Ефективні засоби для чищення допоможуть оперативно видалити жир, що в'ївся. Для різних робочих поверхонь потрібно вибирати відповідні засоби для чищення. Це стосується і підлоги.

Скористайтеся содою

Якщо плями не дуже складні, до прибирання необов'язково підключати побутову хімію. Відмити брудну підлогу допоможе содовий розчин (100 г соди на 10 л води).

Не прибирайте далеко оцет

З особливо складними плямами допоможе впоратися столовий оцет. Для миття підлоги необхідно пів склянки дев'ятивідсоткового оцту на відро води. Однак для кам'яних підлог і паркету такий спосіб не підійде.

Робіть прибирання регулярно

У прибиранні важлива регулярність. Свіжі плями від жиру та інший бруд набагато легше видалити, ніж плями, які вже застигли і вбралися в поверхню.

Джерело