Приберіть подалі від роутера: речі, які погіршують сигнал Wi-Fi та можуть зламатися

Багато хто з вас напевно знайомий з основними правилами розміщення роутера в квартирі — коробку з інтернетом потрібно залишити на піднесенні і встановити так, щоб сигналу не заважали товсті стіни та інші перешкоди. Однак це не все, інформує Ukr.Media.

Також існує певна техніка та предмети, які не можна залишати поруч із роутером — вони можуть погіршувати сигнал Wi-Fi і навіть зламатися. Рекомендуємо перевірити, чи немає у вас таких, а якщо є знайти для них нове місце.

Ці речі варто прибрати подалі від роутера прямо зараз

Будь-яка електроніка випромінює електромагнітні перешкоди, які можуть порушувати роботу роутера. До списку небажаних "сусідів" входять:

  • Холодильники
  • Мікрохвильові печі та радіоняні
  • Bluetooth-гаджети
  • USB-накопичувачі
  • Карти з магнітною смугою, ключі-магніти

Для наочного прикладу: компресорна установка холодильника здатна генерувати електромагнітне поле, яке досягає свого піку в момент його пуску, чим викликає перешкоди у роботі Wi-Fi мереж та впливає на роздачу інтернету. Або якщо поставити роутер ближче до комп'ютера, сподіваючись, що така швидкість буде вищою, то пристрій напевно заважатиме роботі бездротової миші та іншим Bluetooth-гаджетам.

Фахівці також рекомендують уникати розміщення вашого роутера поблизу дзеркал. Все просто — дзеркала, залежно від розташування, можуть відбивати сигнал або блокувати його. Наприклад, якщо роутер захований за дверцятами шафи-купе з дзеркалом, його сигнал буде блокуватися. І навпаки, якщо дзеркало встановлено навпроти роутера, воно відображатиме сигнал.

Якщо ваш роутер стоїть на столі у передпокої, краще приберіть з нього банківські та знижкові картки. Проблема полягає у магнітній смузі, яка може вийти з ладу від роботи мережного обладнання. Вважається, що бонусні та транспортні картки можуть перестати функціонувати вже за кілька годин перебування поряд з роутером.

І останнє, але не менш важливе застереження: уникайте розміщення Wi-Fi роутера поряд з акваріумом, особливо тих, що з морською водою. Це "сусідство" може призвести до впливу високої вологості та матеріалів акваріума на сигнал Wi-Fi, що може погіршити його якість та дальність.

Джерело