Поза, в якій ти спиш, розповість багато про тебе: чому жінки люблять спати з ковдрою між ніг?

Більше того, ті ж жінки, які стискають ногами ковдру або подушку, коли сплять одні, не проти позакидати ноги на поруч лежачого, коли такий з'явиться. Дивна звичка…

Але є як психологічний, так і фізіологічне пояснення. Почнемо з першого, воно відіграє вирішальну роль.

Жінка, закидаючи ногу на іншу людину, контролює його, а точніше його присутність. Вона як би привалила його ногою, прикувала до ліжка, а сама спить. Але тактильні відчуття дають їй зрозуміти, що він поруч, нікуди не подівся.

А раз поруч, значить, нема чого переживати і можна спати спокійно. Якщо поруч лише ковдра, можна, керуючись тими ж інстинктами, обійняти ногами поки його.

Така ілюзія допомагає розслабитися. Жінки, які не використовують ковдра для заспокоєння, просто вважають, що присутність людини, на якого можна покластися і контролювати його, не головне на даному етапі їхнього життя.

Вони сплять у позі ембріона, на спині, на животі тощо. В цих позах відображається інша психологічний стан і потреби.

Жінки люблять обіймати своїх улюблених ногами уві сні. Коли улюблених немає, вся любов дістається ковдрі чи подушці. Здається, що поруч є той, кому можна подарувати своє тепло. І той, хто відповідає взаємністю. Адже ковдру за визначенням завжди тепле і м'яке, як лагідна людина.

Що стосується фізіології, деякі люди кладуть собі ковдру між ніг, щоб тіло у сні знаходилося в комфортному положенні. Наприклад, коли колеться неголена шкіра, а проепілювати її немає сил і часу, можна таким чином вирішити проблему.

Коли ноги сильно нагріваються, стикаючись між собою, і пітніють, ковдра грає теплорегулююча роль

У жінок з худими ногами колінні суглоби тиснуть один на одного або кісточки труться між собою на щиколотках. Ковдра може вирішити і цю проблему.

У деяких бувають проблеми з хребтом. Одна нога, що просто лежить на іншій всю ніч, давить своєю вагою на першу, і з-за цього можуть бути болі в попереку. Ковдра тут виконує роль м'якої підставки для верхньої ноги.

Поширена думка, що ковдру між ніг у жінки задовольняє її плотські потреби, не відповідає дійсності. Адже під час сну вона не стосується його статевими органами. Воно швидше доставляє їй комфорт, ніж задоволення.

Не так давно почали випускати спеціальні подушки для вагітних, анатомія тіла яких змінюється в період виношування дитини і вимагає інших умов, у тому числі і для сну.

Популярність і затребуваність таких подушок змусила задуматися виробників і над випуском виробів для тих, хто відчуває дефіцит обіймів і фізичної близькості. Обійми подушки під час сну допомагають заповнити відсутню.

Джерело