Порвуться і деформуються: так прати домашні капці в жодному разі не можна

Багато хто задається питанням: чи можна прати взуття в пральній машині? Як виявилося, це дійсно можливо, але потрібно звернути увагу на деякі нюанси. Наприклад, капці з м'якого матеріалу вимагають делікатного догляду.
Про те, як правильно прати взуття в пральній машині, можна почути багато. У цього способу є багато плюсів і кілька серйозних мінусів, але деякі факти заперечити буде важко. Річ у тім, що вкрай важливо підібрати відповідний режим, щоб не позбутися улюбленої пари. Або взяти до уваги ручну працю, інформує Ukr.Media.

Наприклад, існує думка, що м'які капці для дому краще не кидати в пральну машину. Це доволі делікатний матеріал, який скоріше розвалиться під час прання, ніж справді стане чистим. І в цьому є частка правди, але з певними застереженнями.

Як уже говорилося раніше, вибір режиму вкрай важливий. Якщо поставити делікатний, то з капцями нічого не трапиться. Водночас вам не доведеться травмувати ніжну шкіру рук, а отже проблему буде вирішено.

Однак не забудьте вимкнути віджим, а також використовуйте гель замість порошку. Для кращого результату слід заздалегідь обробити якісь плями та інші дефекти на матеріалі. Тоді прання буде вдвічі ефективнішим.

Джерело