Підуть під суд 38 учасників злочинної організації «Двадцятівські», які збували наркотики у Кривому Розі. ФОТО | Кримінал

Прокурори Офісу Генерального прокурора скерували до суду обвинувальний акт щодо тридцяти восьми осіб, які входили до складу злочинної організації, що серед криміногенного елементу має негласну назву «Двадцятівські».

Їм інкриміновано створення, керівництво злочинною організацією та участь у ній, незаконне виготовлення, зберігання, перевезення з метою збуту та збут наркотичних засобів, незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення наркотичних засобів без мети збуту, незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами.

Розслідуванням встановлено, що на території м. Кривий Ріг Дніпропетровської області впродовж 2022-2023 років діяла злочинна організація, до якої входило декілька організованих груп. Вони займалися незаконним виготовленням, зберіганням, перевезенням з метою збуту, а також незаконним збутом психотропної речовини – метамфетамін.

Структура злочинної організації мала ієрархічну побудову, із чітким визначенням ролей кожного із учасників та включала в себе групи осіб, які займаються безпосереднім виготовленням психотропної речовини, її зберіганням та роздрібним збутом.

Функціонувала також так звана група силової підтримки. Вона здійснювала фізичний захист учасників злочинної організації, вирішувала конфліктні ситуації з конкурентами, фізичний вплив на осіб, які займаються збутом наркотиків для підтримання дисципліни всередині злочинної організації.

Всі обвинувачені перебувають під вартою.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Джерело