Підтримкою України союзники демонструють світові свою силу – Байден

Підтримкою України союзники демонструють світові свою силу – Байден

08.06.2024 19:52 джерело Сполучені Штати і Франція підтримують Україну у її війні проти путінської агресії, демонструючи світові силу союзників.

Про це заявив президент США Джо Байден у суботу, виступаючи разом із президентом Еммануелем Макроном за підсумками французько-американських переговорів, передає кореспондент джерелоу.

«Цього тижня ми ще раз продемонстрували світу силу союзників – чого ми можемо досягти, коли діятимемо спільно, – сказав Байден. – Саме це ілюструють відносини між Францією та США. Ми бачимо це на прикладі України: наші обидві країни підтримують український народ, який бореться з жорстокою путінською агресією».

Байден нагадав, що напередодні оголосив про виділення Україні нової допомоги в галузі безпеки на 225 млн доларів. Це вже шостий пакет, який США надають відтоді, як на початку цього року було ухвалено закон про національну безпеку, сказав він.

«Шкода, що ми не змогли зробити це на пів року раніше, але домоглися цього, виділивши Україні додаткову допомогу в розмірі 61 млрд доларів», – додав президент США.

Він подякував Франції та європейським союзникам за їхню лідерську позицію у підтримці України, нагадавши, що ЄС виділив на це понад 107 млрд доларів від початку повномасштабної війни.

Джерело