Ось навіщо на губці потрібно робити невеликий надріз: отетерієте, коли будете мити посуд

Досвідчені господині часто миють посуд, але виникає одна проблема. Щоразу потрібно поливати мийний засіб, і це сильно напружує і відволікає від процесу. Але можна обійтися і без цієї напружуючої дії. Потрібно тільки взяти губку, якою ви миєте посуд і зробити акуратний розріз ножем у самій середині. Туди вставляється маленький шматок мила і під час миття посуду вам не треба буде підливати засіб. Губка самостійно буде милитися, інформує Ukr.Media.

Чому цей хитрий хід працює. Коли ви намилюєте губку перед миттям посуду, мило починає розмиватися і розчинятися у воді, тому його ефективність поступово знижується. Але завдяки надрізу і розміщенню невеликого шматочка мила всередині губки, воно залишається на місці і поступово виділяється під час миття.

Не тільки це робить процес миття посуду зручнішим, а й економить час і кошти. Тепер вам не доведеться витрачати додатковий час на намилювання губки, а також економити на використанні великої кількості мийного засобу. Адже можна скористатися цим оригінальним способом.

Джерело