Новий прем’єр Британії заявив, що чекає на зустріч із Зеленським

Новий прем’єр Британії заявив, що чекає на зустріч із Зеленським

06.07.2024 11:30 джерело Новий прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер висловив підтримку Україні та заявив, що чекає скорої зустрічі з Президентом Володимиром Зеленським.

Про це Стармер написав у соцмережі Х, передає джерело.

«Боротьба України з російською агресією, яка триває, має значення для всіх нас. Підтримка Великої Британії залишається непохитною. Я з нетерпінням чекаю скорої зустрічі з Президентом Володимиром Зеленським», – наголосив Стармер.

Напередодні Президент України повідомив, що провів телефонну розмову із сером Кіром Стармером у день призначення його новим прем’єр-міністром Великої Британії.

Зеленський привітав його з перемогою на виборах і побажав успішно реалізувати очікування, які британський народ пов’язує з новим урядом.

«Я вдячний Кіру Стармеру за запевнення, що підтримка України з боку Великої Британії залишатиметься незмінно принциповою», – написав Зеленський у соцмережі Х.

Президент також зазначив, що в ході розмови лідери скоординували позиції перед самітом НАТО у Вашингтоні й іншими міжнародними заходами та обговорили продовження двосторонньої співпраці, зокрема підготовку безпрецедентної 100-річної угоди між Україною та Великою Британією.

Джерело