Незмінна військова допомога Німеччини робить Україну сильнішою — Олександр Павлюк

Перший заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк подякував Німеччині за новий пакет військової допомоги.

Про це йдеться у його заяві в Telegram.

«Незмінна всебічна військова допомога Німеччини робить Україну сильнішою, а наші громади — безпечнішими», — заявив Олександр Павлюк.

В оголошеному напередодні пакеті військової допомоги широкий спектр озброєння та військової техніки: БМП Marder, артилерійські боєприпаси та стрілецька зброя, спецтранспорт та надзвичайно необхідні сьогодні машини розмінування, зокрема WISENT 1 тощо.

«Важливими є засоби протиповітряної допомоги, зокрема ракети для систем  IRIS-T SLM та радари. Відзначу, що вже поставлені до Сил оборони німецькі ЗСУ Gepard зарекомендували себе, як відмінна зброя для протистояння ворожим цілям», — зазначив заступник Міністра оборони.

Олександр Павлюк відзначив, що постачання 35мм зенітної установки Skynex — нового покоління зенітних установок, дасть можливість протистояти повітряним атакам на ще більш високому рівні.

Маючи скорострільність у 1000 пострілів на хвилину та ефективну дальність в 4+ км, разом з потужним радаром, Skynex здатний автономно шукати та вражати маневрені цілі з високою точністю.

«Українські воїни опановують та успішно використовують надзвичайно широкий спектр засобів ППО. Проте противник також удосконалюється. Ефективний захист потребує використання технологічної зброї. Працюємо над цим разом з партнерами. Дякую народу та уряду ФРН за допомогу у відбитті широкомасштабної російської агресії», — додав генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Джерело