Навіщо сучасні господині кладуть фольгу в морозильну камеру

Без деяких предметів побутової техніки ми вже мало уявляємо своє життя. І серед таких домашніх помічників лідируючі позиції займає холодильник із морозильною камерою. Щоправда, щоб це диво техніки служило вам довго та якісно, за ним потрібен належний догляд. І ми маємо для цього лайфхак. Ми розповімо, навіщо класти у морозилку фольгу і як вона допоможе уникнути наморожування, інформує Ukr.Media.

Майже раз на пів року морозильна камера покривається льодом і потребує розморожування. Але існує лайфхак, який допоможе робити це рідше, а також прискорить цей процес. Виявилося, що для цього не потрібно використовувати дорогі засоби чи додаткові аксесуари. Стане в нагоді лише алюмінієва фольга. Все виявилося дуже просто. Ділимося цією порадою і з вами.

Навіщо класти в морозилку алюмінієву фольгу

Більшість із нас сприймає фольгу лише як пакувальний матеріал. Крім того, у фользі зручно готувати їжу. А все завдяки тому, що вона як матеріал-ізолятор здатна зберігати якість і свіжість продуктів. Але фольга також зможе продовжити термін та якість служби холодильника.

Дуже часто господині стикаються з тим, що поступово на стінках холодильника утворюється наморозь. Це негативно позначається на роботі техніки, а також вимагає підвищених витрат електроенергії. Саме тому лайфхак за участю фольги здатний зробити процес розморожування не таким частим та складним.

Як використовувати фольгу для розморожування морозильника

Алюмінієва фольга допоможе запобігти налипанню льоду на стінках морозильної камери. Для цього потрібно дотримуватися рекомендацій:

  • Насамперед розморозьте холодильник, вимийте стінки, полиці та ящики, а потім висушіть.
  • Після цього вистеліть внутрішню частину морозильної камери листами алюмінієвої фольги. Особливу увагу зверніть на ті місця, де лід накопичується найбільше. Зазвичай, це кути та дно морозилки.
  • Лише після цього повертайте ящики та продукти назад у морозильну камеру. Завдяки цьому лайфхаку наморозь буде формуватися набагато повільніше. Фольга виступає бар'єром для намерзання льоду. Але навіть той лід, який все ж таки намерзне, можна буде прибрати без проблем, просто замінивши листи фольги.
  • Зверніть увагу, що фольга в морозильній камері також допоможе впоратися з неприємними запахами. Завдяки цьому холодильник можна буде мити рідше.
  • Як бачите, порада проста, але дієва.

    Джерело