Навіщо досвідчені господині ставлять в холодильник сіль у шухляду з овочами

Овочі в холодильнику найчастіше зберігаються в спеціальній шухляді, але не всі знають, що існує хитрість, яка дає змогу подовжити їхню свіжість. Досить використовувати один продукт, і термін придатності овочів збільшиться, інформує Ukr.Media.

Ми часто купуємо продукти про запас, щоб не бігати час від часу в магазин, але у випадку з овочами наша завбачливість може виявитися не дуже гарною ідеєю. Хоча ми зберігаємо їх у холодильнику, потрібно пам'ятати, що навіть за нижчої температури вони можуть зіпсуватися. Як же цьому запобігти?

Досить поставити в шухляду для овочів миску з сіллю. Ідея, можливо, здасться дивною, але вона дійсно працює. Сіль — прекрасний абсорбент, вона поглинає надлишок вологи з холодильника, внаслідок чого овочі не так швидко псуються і довше залишаються свіжими.

А як позбутися неприємного запаху в холодильнику?

До речі, коли овочі в холодильнику починають псуватися, з нього починає виходити неприємний запах. Як запобігти цьому? Спочатку ретельно вимийте холодильник і ящик для овочів, а потім приготуйте саморобний поглинач запаху.

Насипте в миску три столові ложки кави і додайте чайну ложку кориці. Перемішайте інгредієнти і поставте миску на полицю. Уже через кілька годин ви помітите різницю.

Кава вбере неприємний запах, а кориця надасть ароматного пряного запаху. Суміш слід міняти не рідше одного разу на 3 тижні.

Джерело