Фото: Олена Худякова / АрміяInform
На Донеччині один з підрозділів 109 окремої бригади Сил ТрО тренується працювати з трофейною БМП-1.
Вона має допомогти роті із заміною людей на спостережних пунктах, доставкою піхоти і вантажів ближче до позицій. Мехводи міняються по черзі, а бійці відпрацьовують висадку і посадку.
Фото: Олена Худякова / АрміяInform Фото: Олена Худякова / АрміяInform Фото: Олена Худякова / АрміяInform Фото: Олена Худякова / АрміяInform Фото: Олена Худякова / АрміяInform Фото: Олена Худякова / АрміяInform Фото: Олена Худякова / АрміяInform Фото: Олена Худякова / АрміяInform Фото: Олена Худякова / АрміяInform Фото: Олена Худякова / АрміяInform
«Поки ми не ставили їм визначений час, бо це перше їхнє знайомство з машиною, потрібно напрацьовувати навички. Знати своє місце, комунікувати. Помилки, звісно, присутні, але для першого разу непогано. В них є мотивація, тому вони досить швидко навчаться. Це визначальний чинник. Хлопцям все нове цікаво. Але мотивації без навичок недостатньо. Тому треба постійно тренуватися, щоб у стресових ситуаціях спрацьовувала м’язова пам’ять», — каже інструктор Сергій.
Фото: Олена Худякова / АрміяInform Фото: Олена Худякова / АрміяInform Фото: Олена Худякова / АрміяInform Фото: Олена Худякова / АрміяInform
У процесі тренувань бійців у групах міняють, щоб додати момент порозуміння і взаємодії з різними людьми.
«Також хлопці мають відчути, що людина поруч — то твій напарник, і ти так само чиясь друга половинка. На війні це найперше і найближче, що б не трапилося з твоїм командиром — ваша двійка, четвірка вже просто знає, що і в який момент робити. Автоматично розуміє своє положення в просторі, алгоритм дій. А не так, щоб кожен постійно чекав якусь команду», — розповів Сергій.
Фото: Олена Худякова / АрміяInform
А мехводи сміються, що хоч машина і складніша в ремонті, ніж трактор, і зовсім незвична для тих, хто водив лише легковики, але розібралися і російським ретро-лендлізом задоволені.
Олена Худякова
Кореспондент АрміяInform
Залиште відповідь