На Вінниччині поліція затримала вантажівку з партією контрафактного алкоголю | Кримінал

48-річний житель Вінницького району розвозив на вантажному автомобілі тетрапаки з рідиною сумнівного походження з різким запахом спирту, без акцизних марок та відповідних документів. Пояснити мету транспортування правопорушник відмовився. Речові докази слідчі вилучили.  

Правопорушення виявили поліцейські під час забезпечення безпеки дорожнього руху. У багажному відділенні вантажного автомобіля Mercedes-Benz окрім горілчаної продукції із марками акцизного збору правоохоронець виявив тетрапаки з рідиною прозорого кольору з різким запахом спирту. 

В ході проведення невідкладних слідчих дій під процесуальним керівництвом Тульчинської окружної прокуратури поліцейські відділення поліції № 1 Тульчинського РВП провели обшук транспортного засобу, під час якого вилучили 44 тетрапаки загальним об’ємом 410 літрів з алкогольною продукцією сумнівного походження.

Правоохоронці встановлюють канал постачання підакцизної продукції та інших осіб, причетних до правопорушення. За результатами досудового розслідування та висновків експертиз прийматимуться подальші процесуальні рішення.

За даним фактом розслідується кримінальне провадження.

Санкція статті передбачає штраф до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

За матеріалами поліції Вінницької області

Джерело