На Одещині засуджено велосипедиста, який зривав прикраси з жінок, – поліція | Кримінал

Нагадаємо, що минулого літа поліцейські затримали чоловіка за пограбування двох одеситок. На вулицях Шкільний Аеродром і Бреуса він під’їхав до жінок та зірвав з них золоті ланцюжки загальною вартістю понад 50 тисяч гривень. 

В ході слідства правоохоронці з’ясували, що зловмисник в аналогічний спосіб пограбував ще одну містянку на вулиці Архітекторській, зірвавши з неї золотий ланцюжок вартістю майже 32 тисячі гривень.

Чужі прикраси фігурант продав до ломбарду, а на майже всі виручені кошти придбав собі одяг, взуття та мобільний телефон.

Крім цього, правоохоронці встановили, що велосипед, на якому грабіжник пересувався, він викрав біля одного з магазинів. 

У якості речових доказів у правопорушника поліцейські вилучили викрадений двоколісник вартістю 6,5 тис. гривень, який повернули власнику, а також покупки, придбані за чужий кошт та частину невитрачених грошей.

Зібравши достатню кількість доказів протиправної діяльності фігуранта, слідчі висунули йому обвинувачення у таємному викраденні чужого майна, тобто крадіжці, та у відкритому викраденні чужого майна, тобто грабежі, вчинених в умовах воєнного стану, зокрема повторно.

Обвинувальний правоохоронці скерували до суду. Дослідивши матеріали кримінального провадження та докази, надані поліцейськими, суд визнав обвинуваченого винним у вчинені усіх кримінальних правопорушень та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на пʼять років і шість місяців. Крім цього, суд задовільнив цивільні позови потерпілих жінок, згідно з якими засуджений зобовʼязаний відшкодувати їм завдані матеріальні збитки.

За матеріалами поліції Одеської області

Джерело