На Львівщині двох лікарів підозрюють у службовій недбалості, через яку загинула пацієнтка | Кримінал

За процесуального керівництва Стрийської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом лікарям однієї із центральних районних лікарень області. Їм інкримінують неналежне виконання професійних обов’язків медичними працівниками, що спричинило тяжкі наслідки  для хворого.

За даними слідства, у грудні 2022 року в одному із районів області водій легкового автомобіля здійснив наїзд на місцеву мешканку. Одразу після ДТП водій, доставив потерпілу до лікарні для надання медичної допомоги.

Лікар-терапевт приймального відділення та черговий лікар-хірург провели огляд пацієнтки. За його результатами їй призначили та провели лише рентгенографію кісток тазу, однак кістково-травматичних змін на ній не виявили. Не зважаючи на скарги жінки про погане самопочуття, повноцінного обстеження, яке б давало змогу об’єктивно оцінити характер травм останньої, у лікарні не  провели та відпустили її з медичного закладу додому.

Через кілька годин від моменту первинного обстеження жінку повторно доставили в лікарню з внутрішньою кровотечею. Однак врятувати її не вдалось, попри проведення реанімаційних заходів.

Цього ж дня було констатовано смерть потерпілої.

За матеріалами Львівської обласної прокуратури

Джерело