На Херсонщині викрито ще 25 зрадників, які активно прислужують окупантам, – прокуратура | Кримінал

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора 25 громадянам України повідомлено про підозру у колабораційній діяльності.

За даними слідства, підозрювані, серед яких вісім колишніх працівників Національної поліції України, добровільно пішли на співпрацю з ворогом.

Вони добровільно зайняли посади в територіальних підрозділах незаконного правоохоронного органу «Дніпровський, Корабельний та Суворівський міські відділи поліції м. Херсона гу мвс в Херсонській області», створених окупаційною владою рф.

Перебуваючи на цих псевдопосадах, підозрювані входили до складу так званих слідчо-оперативних груп, які займались незаконними обшуками, фальсифікацією кримінальних справ, затриманнями громадян, притягненням їх до кримінальної відповідальності та позбавленням волі за законодавством рф.

Вони виконували рішення окупаційної адміністрації, спрямовані на встановлення та утвердження тимчасової окупації державою-агресором частини Херсонської області.

Досудове розслідування здійснюється слідчими ГСУ СБУ за оперативного супроводу Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України та Головного відділу захисту національної державності ГУ СБУ в Херсонській області.

За матеріалами Херсонської обласної прокуратури

Джерело