MЗС Польщі відреагувало на появу антиукраїнських гасел на протестах фермерів

MЗС Польщі відреагувало на появу антиукраїнських гасел на протестах фермерів

21.02.2024 15:26 джерело Поява на протестах фермерів антиукраїнських гасел шкодить інтересам Польщі, компрометує організаторів страйку і може свідчити про намагання радикалів, які можуть бути під впливом Росії, встановити контроль над протестом.

Про це йдеться в заяві МЗС Польщі, передає джерело.

Як зазначається, у польському зовнішньополітичному відомстві з “максимальним занепокоєнням” сприйняли появу під час останніх протестів фермерів антиукраїнських гасел і гасел, що прославляють Путіна та війну, яку він веде (проти України – ред.).

Як зазначається, такі дії "виставляють у поганому світлі” Польщу, яка першою допомогла атакованій Україні, та поляків, які прийняли українських біженців".

“Важливо, що вони також дискредитують самих організаторів протесту. Ми вважаємо, що це – спроба захоплення протестного руху аграріїв крайніми та безвідповідальними групами, які, можливо, перебувають під впливом російської агентури”, – наголошує МЗС Польщі.

У міністерстві закликали організаторів протестів "заради інтересів країни та шансів на реалізацію своїх вимог, які значною мірою є слушними, виявити та усунути зі свого руху небагатьох ініціаторів таких і подібних акцій”.

Джерело