Міноборони сертифікувало ще один зразок жіночого бронежилету

Міноборони затвердило другий зразок бронежилету для військовослужбовиць. Його розробили в компанії «Темп — 3000».

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Якщо у першому сертифікованому зразку від «Української броні» бронеплита мала вигнуту назовні форму, то в компанії «Темп — 3000» жіночий бронежилет укомплектували демпферними подушками. Вони допоможуть підігнати бронежилет під анатомічні особливості кожної жінки. Всього в комплекті — три подушечки різних розмірів. Крім цього, для захисту паху виробник розробив додаткову сумочку з м’яким балістичним пакетом.

Згідно наданої інформації, жіночий бронежилет має однакові балістичні характеристики, як і чоловічий.

Випробування тривали три місяці та відбувалися у два етапи:

  • Перший — на зручність носіння військовослужбовицями.
  • Другий — лабораторні випробування (балістичні, не балістичні, тестування матеріалів та фурнітури).

Вага бронежилету — від 10,5 кілограма і більше, залежно від комплектації.

«У ЗСУ служить понад 40 тисяч жінок. Наша мета — забезпечити наших захисниць бронежилетами, у першу чергу йдеться про військовослужбовиць на передовій. Ми вже поспілкувалися з виробниками. Загалом „Українська броня“ за умови завчасного замовлення може виготовити до 10 000 комплектів за 60-90 днів, а компанія „Темп 3000“ — 5000 комплектів за місяць», — розповів заступник Міністра оборони Віталій Половенко.

У МО України зазначили, що обидва зразки доступні для централізованої закупівлі. Міністерство оборони очікує від Генерального штабу потребу щодо придбання цих виробів. Після цього Міноборони сформує обсяги та переліки для закупівлі. Безпосередньо закупівлею жіночих бронежилетів займатиметься Державний оператор тилу.

Як повідомляла АрміяInform, Міноборони сертифікувало перший бронежилет для військовослужбовиць.

Джерело