Марина Алексіїва: Раді, що змогли достойно представити Україну та завоювати медаль

Марина Алексіїва: Раді, що змогли достойно представити Україну та завоювати медаль

Ексклюзив 04.05.2024 22:10 джерело Марина Алексіїва поділилась враженнями від здобуття «срібла» на Кубку світу з артистичного плавання у Парижі.

Про це вона розповіла у коментарі кореспонденту джерелоу.

«Це була наша мрія на ці змагання – показати свій максимум, і в ідеалі, зробити ще більше. Ми дуже раді, що змогли достойно представити Україну та завоювати медаль. Виступалось легко. Все організовано на максимально високому рівні. Багато охорони, багато волонтерів, які спілкуються і допомагають спортсменам.

Ми дуже вдячні нашим тренерам – Світлані Саідовій та Олесі Зайцевій за те, що підготували наш дует до цих змагань. Дякуємо нашому президенту федерації Ігорю Лисову за віру в нас і за те, що ми маємо змогу тренуватись у Києві», – сказала вона.

Кубок світу з артистичного плавання відбувається у Центрі водних видів спорту у Парижі, саме в цьому басейні проходитимуть змагання із водних видів спорту на Олімпіаді-2024.

«Ми перший вид спорту, який має змогу випробувати Олімпійський басейн. Це неабиякий шанс відчути цю атмосферу, спробувати воду і зрозуміти, що де знаходиться. Це класно, коли перед такими відповідальними змаганнями як Олімпіада, в тебе є змога випробувати цей басейн», – висловилась Алексіїва.

Марина також поділилася планами на майбутнє.

«Після змагань у Франції ми поїдемо у Канаду на третій етап Кубка світу, потім повернемось у Київ – готуватись до найважливіших змагань – Олімпійських ігор. Щодо тренувальних зборів закордоном – поки що не знаємо, але думаємо, що перед Олімпіадою безпосередньо вони будуть», – підсумувала спортсменка.

Джерело