Маршалок Сейму Польщі виступив у Раді

Маршалок Сейму Польщі виступив у Раді

Фото 19.06.2024 17:47 джерело Польща завжди стоятиме пліч-о-пліч з Україною у боротьбі проти російської агресії, це не змінилося й не зміниться.

Про це заявив маршалок Сейму Республіки Польща Шимон Головня під час виступу у Верховній Раді України, передає джерело.

Головня зазначив, що Польща через її тверду позицію проти тривалого конфлікту стає об'єктом російської державної диверсії і гібридних дій. За його словами, раніше країна не мала такого масштабу гібридних атак за участю диверсантів, інформаційних технологій, із використанням озброєних людей, зокрема на польсько-білоруському кордоні.

«Ми про це розмовляли з паном Головою (Верховної Ради України), із Русланом, із головами балтійських країн на Саміті, який був організований у Білостоці минулого тижня. І ми дійшли до одного висновку: ми не дозволимо Кремлю перемогти! І ні у війні, і навіть у наших серцях не дамо себе поділити, залякати», – сказав маршалок Сейму Польщі.

Він наголосив, що всупереч усім негативним наративам, які пропагуються у світі, щоб не підтримувати Україну, які хочуть привчити до того, що в Україні є війна, Польща ніколи не дозволить звикнути до цього.

«Польща завжди буде стояти пліч-о-пліч з Україною у цій боротьбі. Ви можете бути в цьому впевнені. Нічого в цій справі не змінилося й не зміниться», – запевнив Головня.

Маршалок Сейму Польщі констатував, що між країнами є «певні проблеми, різного роду технічні непорозуміння, які має вирішувати дозрілість нашого політичного класу».

Джерело