Макрон відклав візит до України з міркувань безпеки

Макрон відклав візит до України з міркувань безпеки

Оновлено 11.02.2024 15:53 джерело Президент Франції Еммануель Макрон із міркувань безпеки відклав візит до України, який планувався на 13-14 лютого. У посольстві України кажуть, що робота з французькою стороною щодо організації візиту триває.

Про скасування візиту повідомило Voice of Europe з посиланням на Challenges, передає джерело.

За очікуваннями, під час візиту Макрона в Україну, запланованого на 13 та 14 лютого, французький лідер міг би оголосити підписання двосторонньої угоди про гарантії безпеки.

Як повідомили кореспонденту джерелоу в посольстві України у Франції, дати візиту Макрона до України не були офіційно визначені: «А початок лютого був лише однією з кількох інших опцій, які наразі залишаються на столі».

В українській амбасаді наголосили, що продовжують «тісно співпрацювати з французькими партнерами для успішної організації такого візиту до України в найближчій перспективі».

Так, поінформували там, напередодні відбулася чергова розмова двох президентів, під час якої було обговорено всі актуальні аспекти двостороннього співробітництва.

Також свій візит до Києва відклала ділова рада «Франція-Україна» компанії Medef International, яка організовувала «спеціальну місію» в Україну.

Макрон мав відвідати Одесу та оголосити про створення фонду у розмірі 200 мільйонів євро, які будуть виплачуватися як пожертви на громадські проекти, що реалізуються малим та середнім французьким бізнесом, йдеться у матеріалі.

Джерело