Липкий жирний наліт на кухні? — у вас його більше не буде

Липкий жирний наліт накопичується на різних поверхнях кухні. Це не тільки плита і духовка, а й холодильник, кухонні фасади, витяжка, стіл, підвіконня, труби і т. д. Труднощі прибирання полягають ще й у тому, що такий наліт упереміш з пилом буває вкрай складно очистити. Пропонуємо вам суперефективний домашній засіб, який без хімії поверне вашій кухні ідеальну чистоту!

Склад домашнього засобу до неподобства простий. Можливо, всі компоненти вже є у вашій кухні! Один такий саморобний засіб замінить вам десятки покупних пляшечок із хімією, інформує Ukr.Media.

Що знадобиться:

  • 1 склянка спирту (95%);
  • 1 склянка води;
  • 1 ст. л. будь-якого засобу для миття посуду;
  • пульверизатор (пляшка з розпилювачем).

Уточнення: 1 склянка = 200мл. Спирт та воду можна замінити на горілку.

Процес виготовлення та прибирання:

Все дуже просто! Вилийте всі компоненти в пляшку з розпилювачем. Добре струсіть пульверизатор і приступайте до прибирання.

Що можна очистити? Абсолютно будь-які забруднені поверхні, де накопичився жирний липкий наліт: витяжка, плита, духовка, кухонний гарнітур, стіл, верх холодильника і т.д.

Як використовувати? Достатньо розпорошити домашній засіб по забрудненій поверхні, почекати 5 хвилин і очистити за допомогою ганчірки з мікрофібри. Бажано працювати у рукавичках. Бруд буквально сам сходитиме з поверхні, а кухня — сяятиме чистотою!

Лайфхак: для важкодоступних поверхонь використовуйте стару зубну щітку.

Джерело