Кирило Буданов спрогнозував просування російських добровольців вглиб росії

Кирило Буданов. Джерело фото: gur.gov.ua

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов спрогнозував, що російські бійці легіону «Свобода росії», «Російського добровольчого корпусу» та «Сибірського батальйону» просунуться вглиб росії.

Свою заяву Кирило Буданов зробив під час прямого ефіру телемарафону «Єдині новини» 31 березня 2024 року.

«Коли зміниться ситуація більше на фронті, їм, я думаю, стане легше просуватись далі і добиватись своєї мети», — наголосив він.

Начальник ГУР також зазначив, що дії російських добровольців, коли вони влаштовують бойові дії у бєлгородській та курській областях рф, станом на зараз дуже вигідні для України.

«Тому що вони змогли розтягнути угруповання, відволікти сили з боїв на фронті на оборону своїх прикордонних рубежів», — зазначив він.

На уточнююче запитання ведучого, що має змінитися на фронті, щоб російські добровольці просунулися далі на російській території, Кирило Буданов зазначив, що має знизитися напруга на фронті і початися радикальні зміни.

«Коли максимальна іде напруга на фронті… полегшиться для діяльності російських добровольчих формувань по відновленню, відбиттю своєї держави. Це перше. І друге. Коли радикальні почнуться зміни і росія буде змушена відступати, відходити — вони також зроблять свою справу», — заявив начальник ГУР.

Також Кирило Буданов прокоментував запитання ведучого, коли російські добровольці зможуть дійти до москви.

«Зараз вони до москви, на жаль, зі зброєю в руках не зможуть дійти. У цьому я впевнений. Але з часом, коли ситуація буде це дозволяти, вони свою роль ще зіграють», — заявив він.

Як повідомляла АрміяInform, 30 березня 2024 року ГУР повідомило про наслідки рейдів російських добровольців у бєлгородську, курську, брянську області рф. Зокрема, про дії російської влади щодо укріплення своїх рубежів.

Джерело