Кулеба про спроби РФ пов’язати Україну з терактом у Підмосков’ї: Чергова брехня з дуже довгого списку

Кулеба про спроби РФ пов’язати Україну з терактом у Підмосков’ї: Чергова брехня з дуже довгого списку

24.03.2024 14:34 джерело Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав світ відкидати спроби Путіна пов’язати Україну чи інші західні країни з масовою стріляниною під Москвою, бо це чергова брехня з дуже довгого списку.

Відповідний заклик глава української дипломатії оприлюднив у соцмережі Х, передає джерело.

Очільник МЗС зауважив, що список путінської брехні «дуже довгий». Зокрема Путін збрехав про вибухи житлових будинків у 1999 році, катастрофу підводного човна «Курськ» у 2000 році, облогу школи в Беслані у 2004 році, вбивства Політковської у 2006 році, Магнітського у 2009 році, Нємцова у 2015 році та багатьох інших критиків, про російських військових, які окупували Крим, збиття MH17 та плани вторгнення в Україну, нагадав Кулеба.

«Путін – патологічний брехун. У тому числі зараз, коли він відчайдушно намагається пов’язати Україну чи інші західні країни з масовою стріляниною під Москвою, незважаючи на те, що немає жодних доказів на підтримку таких тверджень. Не дозволяйте Путіну та його поплічникам обдурити вас. Їхня єдина мета – спонукати більше росіян гинути в їхній безглуздій злочинній війні проти України, а також прищепити ще більше ненависті до інших націй, не лише до українців, а й до всього Заходу», – зазначив міністр закордонних справ України.

Джерело