Харциз: Фінальний бій на чемпіонаті України був складним, але, на мою думку, я виграв

Харциз: Фінальний бій на чемпіонаті України був складним, але, на мою думку, я виграв

Ексклюзив 09.12.2023 18:57 джерело Український боксер Ярослав Харциз зауважив, що поразка на чемпіонаті України з боксу додала йому сил і надихнула більше тренуватися.

Він сказав про це в коментарі джерелоу.

«Графік у мене непростий, але зараз такий час, коли не можна вигорати. Поєднувати професійний і любительський бокс складно, але я стараюся контролювати все. Дякуючи моєму дієтологу, у мене все добре з вагою. Я вважаю, що фінальний бій на чемпіонаті України був непростим, але я його виграв. Це ще більше надихає мене тренуватися. Вогню в очах стало більше. Вірю, що вдасться завоювати ліцензію на Олімпіаду. До ліцензійних змагань ще 3 місяці, а за цей час можливо все. Моє завдання – тренуватися і покращувати свій рівень», – сказав він.

Сьогодні, 9 грудня, український боксер першої напівсередньої ваги Ярослав Харциз (4-0, 3 КО) переміг 42-річного українця Артема Айвазіді (12-27-2, 5 KO) в рамках карду шоу Top Boxing Generation та Balu Fighting League Pro в Києві.

Айвазіді після 2-го раунду відмовився продовжувати бій.

«Ми розробили план на 6 раундів. Вони відмовилися, тому все склалося добре. Це бокс, а тут стається всяке. Останні бої у Польщі були схожими з тими, що відбувалися в Україні, адже мене підтримували. Вдома приємно і зручно боксувати», – зауважив Ярослав. 

Джерело