Жили більше не намотуються — заточіть ножі для м’ясорубки з легкістю

Популярна проблема з м'ясорубкою — намотування жил на ніж. Фарш не виходить, м'ясо давиться і мнеться. Чи можна вирішити цю проблему без придбання нового ножа та специфічних інструментів? Так, і це під силу кожній людині! Дізнайтеся, як правильно заточити ножа м'ясорубки (ручної або електричної), щоб робити фарш без проблем!

Чому м'ясорубка не робить фарш?

З такою проблемою можуть зіткнутися навіть господарі, які нещодавно купили м'ясорубку. Якщо ви помітили, що м'ясо давиться і мнеться, а жили намотуються, то популярна проблема — тупі ножі. Їх можна з легкістю заточити вручну за допомогою звичайного наждакового паперу!

Заточування ножа м'ясорубки в домашніх умовах

Придбайте наждачний папір 320 (дрібне зерно). Він використовується для шліфування поверхонь. Покладіть папір на рівну поверхню. Для зручності можна щось підкласти (наприклад скло), інформує Ukr.Media.

Важливо! Якщо поверхня не буде рівною, то ножі не заточаться, як треба.

Розкрутіть м'ясорубку (електричну або ручну), вийміть ніж та решітку. Покладіть ножа на наждачний папір лезами вниз. Пальцем натисніть по центру. Точіть ніж круговими рухами то за годинниковою стрілкою, то проти неї.

На це піде кілька хвилин. Коли всі 4 леза ножа будуть ідеально рівними та гострими, перейдіть до заточування решітки.

Її поверхня також має бути ідеально рівною, щоб м'ясо швидко перетворювалося на фарш, а жили не намотувалися. Натисніть пальцем по центру і круговими рухами заточіть її за допомогою наждакового паперу. Повторіть процедуру з обох боків, доки метал не буде зчищений до ідеально рівної поверхні.

Промийте деталі та зберіть м'ясорубку назад. Ножі і електричної, і ручної м'ясорубки будуть гострими!

А якщо вони затупляться ще раз (через деякий час), то використовуйте той самий наждачний папір! Такий простий і реальний робочий трюк, який не коштуватиме вам практично нічого!

Джерело