Євросоюз в ОБСЄ: Ми посилюємо допомогу Україні у сфері оборони та безпеки

Євросоюз в ОБСЄ: Ми посилюємо допомогу Україні у сфері оборони та безпеки

Заява 25.04.2024 02:59 джерело Європейський Союз посилює допомогу Україні у сфері оборони й безпеки, а також збільшує можливості виробництва та постачання озброєнь.

Як передає джерело, про це йдеться у заяві ЄС, виголошеній на засіданні Форуму безпекового співробітництва ОБСЄ у Відні.

"Як ми підтвердили спільно з нашими партнерами по "Групі семи", ми посилюємо допомогу Україні у сфері оборони та безпеки, а також збільшуємо можливості виробництва та постачання. Ми домовилися про підтримку зусиль, спрямованих на допомогу Україні у розбудові майбутніх сил, здатних захистити себе і стримати агресію", – вказується у заяві.

Крім того, Євросоюз привітав схвалення Конгресом США законопроєкту про допомогу Україні, що засвідчило трансатлантичну підтримку нашої країни у протистоянні російській агресії.

ЄС наголошує, що продовжить підтримувати Україну "в її справедливому захисті своєї територіальної цілісності, своїх громадян та права на існування і вибору власного майбутнього". Також підтверджено непохитну підтримку України, її народу, незалежності, суверенітету і територіальної цілісності в межах міжнародно визнаних кордонів.

Джерело