Єрмак: Росія намагається змусити людей повірити, що ми проти мирної угоди

Єрмак: Росія намагається змусити людей повірити, що ми проти мирної угоди

21.01.2024 18:45 джерело Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак вважає, що не можна давати можливість російському агресору використовувати час на переговори для того, щоб зібрати сили для нових атак.

Як передає джерело, про це керівник Офісу Президента Андрій Єрмак сказав у інтерв’ю Le Figaro.

"Два роки я веду переговори з росіянами в Нормандському форматі (Україна, Росія, Франція, Німеччина). Результат ми побачили 24 лютого 2022 року. Переговори заради переговорів не мають сенсу для України. Не можна давати можливість агресору використовувати час на переговори для того, щоб зібрати сили для нових атак", – зазначив Єрмак.

Тому, за його словами, президент Зеленський розробив конкретну формулу миру, яка була представлена у Давосі. В зустрічі взяли участь понад 80 осіб з різних континентів.

"Перший саміт на рівні лідерів цих 80 держав повинен дати поштовх і показати єдність більшості країн світу в повазі до незалежності, територіальної цілісності, суверенітету України, норм міжнародного права і Статуту ООН. Це стане початком дуже важливої роботи відповідальних країн світу з припинення війни проти України та врегулювання кризи, спричиненої російською агресією", – наголосив Єрмак.

Джерело