Єрмак обговорив із фронтменом U2 важливість залучення якнайбільшої кількості країн до Саміту миру

Єрмак обговорив із фронтменом U2 важливість залучення якнайбільшої кількості країн до Саміту миру

12.05.2024 17:16 джерело Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів онлайн-зустріч з ірландським рок-музикантом, вокалістом гурту U2 Боно, під час якої обговорили важливість залучення якомога більшої кількості країн до Глобального саміту миру.

Як передає джерело, про це повідомляє пресслужба ОП.

Єрмак подякував Боно за потужну підтримку та допомогу Україні в час повномасштабної війни, розв’язаної Росією.

Він зазначив, що Україна мужньо протистоїть російській агресії і водночас докладає великих дипломатичних зусиль для підготовки плану досягнення справедливого миру для нашої країни.

«Саме для цього у Швейцарії 15–16 червня відбудеться Глобальний саміт миру, на який Україна прагне залучити якомога більше держав, зокрема Глобального Півдня», – зауважив Єрмак.

Керівник ОП закликав Боно підтримати ідею Глобального саміту миру та поширювати інформацію про нього. Адже ця подія має закласти основу для припинення агресивної війни РФ проти України, подолання всіх спричинених цією війною криз і повернення сили міжнародного права.

«Ви можете допомогти в цьому, оскільки ваш голос знають і чують мільйони людей, і він гучніший за голоси багатьох політиків», – підкреслив Єрмак.

Розмова відбулася в день народження Боно, і він зазначив, що його найбільшим бажанням є, щоб Україна залишалася вільною.

«Українці – справжні герої. Сьогодні ви перебуваєте на передовій боротьби за свободу для всіх нас. Українці мають незламний дух. Дух, який неможливо підкорити», – сказав фронтмен гурту U2.

Джерело