Які числа попадаються на очі не просто так — вони намагаються вам щось “сказати”

Куди б ви не подивилися, ви регулярно бачите повторювані цифри? Зверніть увагу на те, про що ви думаєте, що робите або що хочете зробити в такі моменти. Ці числа намагаються направити вас, інформує Ukr.Media.

Ваш мозок бачить більше, ніж ви свідомо намагаєтеся побачити. У ньому постійно відбувається важливий процес відбору релевантної інформації, щоб ви могли зосередити увагу на якійсь одній речі. У психології цей феномен отримав багато різних назв: комплекс Баадера-Майнхоф, вибіркова увага і схильність до підтвердження.

Але чому людський мозок весь час шукає повторювані цифри? Перша з можливих причин — ви переконуєте себе, що хочете їх побачити, тому що для вас вони мають важливе значення. Це ваш особистий і досить ефективний спосіб самоствердження. Але інші люди називають це «ангельськими числами», виходячи з віри в те, що їх прихована нематеріальна енергія може притягувати до себе увагу людини, коли потрібно передати якесь послання.

Нижче ми розповімо, що означає кожна серія цифр (або ангельські числа):

111 — Ви на правильному шляху

Побачивши число 111, можете вважати його способом сказати собі, що якщо ви продовжите в тому ж дусі, то зовсім скоро це принесе свої плоди. Через його виняткову «чистоту», число 111 заведено вважати божественним і найсильнішим серед чисел. Так, якщо подвійність відображається цифрою 2, то єдність, або абсолютна істина Всесвіту, це завжди 1.

222 — Вам потрібно виважено підійти до вибору

Цифра 2 означає подвійність (день і ніч, добро і зло і т.д.). Якщо вам всюди зустрічається «двійка», це може говорити про необхідність зосередитися на тому, чого ви хочете, а не на тому, чого не хочете. Втративши пильність, ви можете почати стримувати себе сильніше, ніж здається.

333 — Ви знайшли ідеальну рівновагу

Цифра 3 говорить про божественність і трансцендентні стани людини. Часте потрапляння на очі числа 333 означає, що ви перебуваєте на шляху позбавлення від страждань і реалізації свого внутрішнього потенціалу. Ви долаєте перешкоди і вибираєте найкращий з можливих шляхів. А ще це означає, що Всесвіт підтримує вас у ваших починаннях.

444 — Вас оберігають

Навіть якщо на даному життєвому етапі вас долають невпевненість в собі і смуток, знайте: число 444 говорить про те, що вас оберігають і направляють. Замість того, щоб питати себе, чому ви не отримали бажаного, краще запитайте, від чого вас вберегли. Так, якщо ви хочете вибрати певний життєвий шлях, або партнера, і бачите при цьому число 444, вважайте його підтвердженням правильності вашого вибору, посланим згори.

555 — Скоро все зміниться

Якщо ви відчуваєте, що втомилися, що вам все набридло і що ваші зусилля не приносять плодів, не переживайте: три «п'ятірки» говорять про те, що ваше життя зараз проходить період трансформації. Все навколо змінюється, навіть якщо ви цього поки не помічаєте. Просто продовжуйте вірити і, що ще важливіше, не зупиняйтеся.

666 — Остерігайтеся своїх думок і дій

Фольклор (і деякі релігії) вірять, що часта поява «шісток» свідчить про наявність зла і негативної енергії. Насправді, це спосіб донести, що ви вибрали неправильний шлях і тепер повинні стежити за всіма своїми думками, ідеями та планами, в яких фігурує дане число. Зробіть крок назад і переглянете складені плани. Це свого роду попередження про те, що вашими думками або діями керує ваше его.

777 — Ви сильніші, ніж вам здається

Часте бачення «сімок» — це спосіб нагадати собі, що всередині вас більше сил, ніж ви вважаєте. Це означає, що потрібно відпустити всі свої страхи і переживання, та з натхненням дивитися в майбутнє.

888 — Ви отримуєте божественні вказівки згори

Цифра 8 іноді сприймається як знак нескінченності, що може вказувати на вічний зв'язок з усім, що є зараз, і всім, що гряде. Часте бачення повторюваних «вісімок» означає, що вам нагадують про вашу істинну натуру, і що вас направляють до реалізації внутрішнього потенціалу. Слідкуйте за тим, що ви чуєте, бачите або про що мрієте в майбутні години і дні.

999 — Ви починаєте спочатку

Дев'ятки — це символ виконання, тобто якась частина вашого життя підходить до завершення, що, втім, говорить не про її закінчення, а про зміну. Це спосіб нагадати вам, що навіть якщо навколо щось змінюється, це ще не свідчить про втрату всього, що має для вас значення. Найчастіше певні речі йдуть з нашого життя в очікуванні майбутніх вищих благ.

Джерело