Як за 10 хвилин почистити акрилову ванну та не зіпсувати покриття

Очищення акрилової ванни суворо заборонено проводити за допомогою абразивних речовин і хлорвмісних складів побутової хімії. Є більш гуманний спосіб, інформує Ukr.Media.

Акрилові ванни обов'язково вимагають до себе дбайливого й акуратного ставлення. Якщо до них застосовувати абразивні склади, використовувати жорсткі щітки, тоді виникнуть проблеми з покриттям, позбутися яких без повноцінної реставрації буде проблематично. Тому ванну, що стала жовтою, необхідно очищати акуратно.

Для цих цілей не варто використовувати хлорвмісні засоби і склади, жорсткі губки, металеві скребки та інші подібні пристосування. Всі вони призведуть до того, що ванна швидко пожовтіє, а покриття придбає мікротріщини.

На допомогу прийдуть два простих і перевірених засоби, які працюють у комплексі. Усе, що необхідно насамперед зробити, це змочити ванну всередині, потім висипати на забруднені місця звичайну харчову соду. Слідом потрібно нанести на проблемні місця піну для гоління. Можна навіть трохи перемішати її з содою.

Далі необхідно залишити у ванні цю кашку на десять хвилин, а потім просто потерти звичайною м'якою ганчіркою. Можна використовувати звичайну меламінову серветку. Потім залишається тільки змити засіб і ванна набуде білосніжного відтінку і виглядатиме як нова.

Джерело