Як втулка від паперових рушників допоможе при митті вікон

Миття вікон — справжній кошмар для багатьох людей. Мало того, що доводиться неабияк попрацювати, то ще й результат не завжди задовільний. Наприклад, однією із проблем є розводи. Але є й інша, яка може зіпсувати всі наші зусилля нижня частина рами. На щастя, є простий спосіб очистити важкодоступні місця, інформує Ukr.Media.

Вікно — це не просто склопакет. При їх митті необхідно подбати і про рами. Однак ми часто забуваємо про інше важливе місце. Саме тут накопичується найбільше бруду, але рідко хто звертає на це увагу.

Йдеться про нижню частину рами, яка знаходиться безпосередньо під стулкою. Саме сюди потрапляє більшість сухого листя, пилу та комах. Вони відмирають і залишаються там доти, доки ми не візьмемося за прибирання.

При цьому часто простір настільки вузький, що пробрати дуже складно. Багато хто намагається використовувати пилосос, але його труба набагато ширша. Залишається тільки колупати ватяною паличкою або іншими засобами. Адже це можна зробити набагато простіше.

Все, що вам потрібно, це втулка від туалетного паперу або паперових рушників.

Спосіб очищення цієї частини вікна з'явився в Instagram акаунті під назвою acleanbee. Авторка показала, як вона справляється з цією проблемною зоною. Вона прикріпила картонну втулку до трубки пилососа і сплющила її кінець.

Таким чином, не витративши жодної копійки, вона створила ідеальний інструмент для пилососа у щілини під вікном.

Після того, як ви зібрали пил і бруд пилососом, просто проведіть ганчіркою або паперовим рушником, змоченим в оцті. Готово! Нарешті вікна справді чисті!

Джерело