Як вибрати стиглий та смачний апельсин: кілька лайфхаків

У сезон апельсинів багато хто поспішає придбати ці корисні та смачні цитрусові. Однак не всі знають, як правильно обирати апельсини, щоб купити справді солодкі та соковиті фрукти, інформує Ukr.Media.

Щоб не помилитися з вибором апельсинів, достатньо знати кілька простих правил. Далі ми детально розповімо про те, як відрізнити стиглі та соковиті плоди від недостиглих і несмачних.

У хороших фруктів шкірка має бути гладкою, з дрібними порами та насиченого помаранчевого кольору. Віддавайте перевагу середнім за розміром апельсинам, не женіться за великими.

У руках зрілий апельсин здасться важким, оскільки в ньому багато соку. Понюхайте — аромат має бути яскравим і солодким. Уточніть у продавця або перевірте на ціннику країну походження: найсмачніші апельсини ростуть в Італії, Іспанії, Індії та Ізраїлі.

Краще купувати апельсини в сезон з листопада по лютий. Віддавайте перевагу фруктам із близьких країн, щоб вони були свіжими. Перевірити стиглість можна, злегка стиснувши апельсин — стиглий має бути пружним. Дотримуючись цих порад, ви точно виберете смачні та соковиті апельсини.

Додатково варто зазначити, що апельсини мають цілу низку корисних властивостей, тому їх рекомендується додавати до раціону — вони багаті на вітамін C, що зміцнює імунітет і підвищує опірність організму до інфекцій, а також є важливими для організму завдяки вмісту калію і вітаміну В.

Джерело