Як правильно промити пральну машину таблетками для посудомийки

Пральна машина зазвичай використовується кілька разів на тиждень. Лайфхак показує, чому іноді корисно запускати цикл прання з таблетками для посудомийних машин, інформує Ukr.Media.

Прання одягу — один з типових домашніх обов'язків. Для сім'ї з чотирьох осіб пральна машина знаходиться в постійному використанні. Таблетки для посудомийних машин можуть не тільки допомогти очистити машину, але й мати інший позитивний вплив.

Чистка пральної машини таблетками для посудомийних машин

Під час циклу прання накопичуються різні види забруднень. Хоча фільтр для ворсу вловлює найгрубіші ворсинки та залишки миючого засобу, інші залишки білизни зазвичай накопичуються у всьому барабані пральної машини.

Тому рекомендується регулярно ретельно чистити пральну машину. Особливо слід очищати від накипу барабан і труби. Хоча для цієї мети вже є спеціальні засоби для чищення пральних машин, домашній засіб також може принести користь.

Численні домашні засоби дозволяють домогтися того ж ефекту, що і звичайні засоби для чищення, але коштують значно дешевше. У більшості споживачів в шафі вже є таблетки для посудомийних машин.

В пральній машині ці таблетки можуть надавати два корисних ефекти:

  • Вони очищають від накипу барабан і труби пральної машини.
  • Регулярне чищення та видалення накипу в пральній машині забезпечує довший термін служби пральної машини.

Покладіть таблетки для посудомийних машин у пральну машину: лайфхак економить гроші та економить на пранні

Якщо ви хочете випробувати лайфхак на собі, просто покладіть дві таблетки для посудомийних машин в порожній барабан пральної машини. Одного циклу прання без одягу достатньо, щоб пральна машина знову засяяла.

Завдяки цій простій пораді споживачі економлять не тільки гроші, але і нервову роботу з очищення. Щоб пральна машина завжди була чистою, рекомендується повторювати цей лайфхак кожні два місяці.

Джерело