Як позбутися неприємного запаху з раковини на кухні: перевірені методи

Будь-яка господиня знає, як важливо стежити за чистотою зливного отвору кухонної раковини. Однак не всі знають, як ефективно очищати зливний отвір і усунути неприємний запах із раковини. Насправді, це легко. Потрібно лише знати кілька секретів, які розкриють експерти з клінінгу, інформує Ukr.Media.

Тим часом неприємний запах із кухонної раковини — це не тільки питання естетики, а й проблема, здатна завдати шкоди здоров'ю.

Залишки їжі, що розкладаються, скупчилися в трубі, і сифони, що викликають сморід, — токсичні. Вони виділяють аміак і сірководень, які й провокують появу неприємного запаху. А також метану, запах якого ми не відчуваємо, але це не означає, що ця речовина не шкодить людині.

Усі ці гази за тривалого вдихання чинять згубний вплив не тільки на органи дихання, а й на нервову систему. Тому неприємний запах із раковин потрібно усувати негайно.

Експерти дають несподівані рекомендації про те, як ефективно очистити раковину, усунути засмічення і зробити зливний отвір чистим і ароматним.

Капсула від посудомийної машини

Мабуть, не кожній господині спало б на думку використовувати для очищення зливного отвору капсулу від посудомийної машини. А тим часом цей засіб досить ефективний.

Покладіть капсулу від посудомийної машини в зливний отвір раковини й залийте туди окріп. Раковиною можна користуватися через годину.

Розчин для чищення власного приготування

Якщо капсул для посудомийної машини під рукою немає, можна приготувати не менш ефективний розчин для чищення своїми руками. Для цього потрібно змішати харчову соду і білий оцет у рівних пропорціях. Отриманий розчин вилити в зливний отвір. Почекати не менше години, після чого очистити злив струменем води.

До речі, можна обійтися без оцту, використовуючи тільки харчову соду.

Чистяча "бомба"

Напевно, кожна жінка любить поніжитися у ванній, розчинивши в ній спеціальну ароматичну бомбочку. Як не дивно, цю бомбочку можна застосовувати не тільки за прямим призначенням.

Змішайте бомбочку для ванної з окропом і висипте отриманий розчин у злив кухонної раковини. Ця маніпуляція не тільки очистить трубу, а й додасть зливному отвору приємного аромату.

Джерело