Як обрати смачне якісне сало: на що потрібно звернути увагу — не всі знають

Необхідно ретельно підійти до вибору продукту в магазині, щоб не зіткнутися із сумними наслідками у майбутньому. Зверніть увагу на правила безпеки, тоді хитрі продавці вас точно не обдурять, інформує Ukr.Media.

Якщо ви не з тих, хто заготовляє сало самостійно, то тут можна лише поспівчувати. На жаль, досить важко знайти чесну людину, яка не спробує збути з рук неякісний продукт. Доведеться докласти деяких зусиль, щоб уникнути потенційного розчарування.

Однак не поспішайте панікувати, адже насправді вибрати правильне та смачне сало досить просто. Є два основні показники, які підкажуть вам усе, що вам потрібно знати. Але для цього доведеться витратити трохи часу та бути уважними.

Як не помилитися під час покупки? Для початку перевірте зовнішній вигляд продукту або орієнтуйтеся на його запах. Жовтий колір, зерниста текстура і безліч спецій сигналізують про небезпеку. Шукайте сало із білою глянсовою консистенцією, тоді жодних проблем не виникне.

Інше правило повністю залежить від того, що ви плануєте робити із продуктом після покупки. Якщо збираєтеся його смажити або запікати, зверніть увагу на м'ясний прошарок. Любителям солоного сала краще утриматися від такого вибору, інакше пізніше можуть виникнути серйозні проблеми зі шлунком.

При покупці варто звернути увагу на товщину шкіри. Як виявилось, саме від цього залежить, наскільки продукт буде м'яким. Крім того, наявність щетини може бути небезпечною для здоров'я. Краще, якщо її зовсім не буде.

Джерело