Як легко відкрити банки із гвинтовою кришкою

Зима — чудова нагода відкрити заготовлені влітку закрутки. Однак буває, що гвинтову кришку "засмоктало" так, що її неможливо легко відкрити руками. Що робити у таких випадках? Швидко подолати проблему допоможуть кілька простих хитрощів, інформує Ukr.Media.

Візьміть кухонні інструменти

Найпопулярніший спосіб відкрити "неподатливу" банку — підчепити кришку плоским і твердим предметом. Для цього підійде тупий ніж, ножиці чи виделка. Просто акуратно помістіть інструмент у простір між склом та кришкою та обережно прокрутіть інструмент. Коли ви почуєте характерне шипіння, ви зможете відкрити банку без проблем.

Єдине, що вам слід знати, — це те, що цей трюк, хоч і є ефективним, несе в собі певні ризики. Наприклад, можна випадково пошкодити як кришку, так і скло, зробивши їх непридатними для використання. Тому будьте обережні і не докладайте надто багато зусиль.

Як не зіпсувати кришку при відкриванні

Однак, замість ножа або виделки можна скористатися однією хитрістю — злегка стукніть кришкою об кухонну стільницю, підлогу або стіл.

Ще один спосіб відкрити банку без застосування сили — постукати по неї дерев'яною ложкою.

Крім того, ви можете застосувати наступний метод:

  • покладіть банку вгору дном у каструлю;
  • залийте каструлю гарячою водою;
  • зачекайте кілька хвилин і нарешті дістаньте і витріть насухо.

Після такого купання кришки можна буде відчинити без проблем. Таким простим способом можна навіть легко впоратися з кількома банками за один раз.

Джерело