Як краще заряджати смартфон — від USB-порту чи від розетки: у якому випадку процес буде швидшим

У принципі, заряджати можна і так, і так, але тільки один метод гарантує швидке заповнення заряду, інформує Ukr.Media.

Багато користувачів вважають за краще заряджати свої смартфони від USB-портів на ноутбуці або комп'ютері. Іноді це звичка, а іноді — це банально простіше, оскільки розетка може перебувати в незручному місці. Також буває, що це і зовсім єдиний варіант, наприклад, у поїздках або коли всі розетки вже зайняті.

А чи замислювалися ви, чи впливає це на швидкість зарядки вашого девайса? На перший погляд здається, що різниці немає ніякої, але це не так. Пояснюємо, що до чого.

Як швидко зарядити телефон — від USB або від розетки

Зарядка смартфона від розетки в будь-яких сценаріях буде швидшою, ніж від USB-порту на комп'ютері або ноутбуці. Це насамперед пов'язано з різницею в потужності, яку надають різні джерела живлення.

Приміром, порти USB 2.0 видають силу струму всього лише 0,5 ампера — тоді як в оригінальних адаптерах у недорогих смартфонах цей показник зазвичай становить 2 ампери й вище. Тобто, у випадку з USB, йдеться щонайменше про дворазове зменшення швидкості зарядки.

Таким чином для швидкого заряджання смартфона однозначно рекомендується використовувати зарядний пристрій і розетку, особливо, якщо йти з дому потрібно просто зараз і банально немає кількох годин для заряджання смартфона.

Щоб смартфон швидше підзарядився, не забудьте також увімкнути "Режим у літаку". У середньому з увімкненим авіарежимом смартфони заряджаються в 1.5-2 рази швидше, ніж у звичайному режимі.

Джерело