Як і чим вивести жирну пляму за 5 хвилин: перевірені та ефективні способи

Багато хто помилково вважає, що позбутися жирних плям на одязі практично неможливо. Однак насправді це не так, просто не всі знають про перевірені та ефективні лайфхаки, які дозволять всього за 5 хвилин вивести жирну пляму. Для цього важливо правильно підібрати засіб, інформує Ukr.Media.

Як і чим вивести жирну пляму за 5 хвилин

Насправді врятувати улюблену річ, де з'явилася пляма від жиру, досить просто. Для цього необов'язково використовувати спеціальні мийні засоби, які коштують ціле багатство, до того ж навіть вони не завжди допоможуть впоратися з плямою жиру, що в'їлася.

Найефективніший спосіб боротьби з жиром

Щоб очистити улюблену річ від жирної плями, треба взяти оцет та рідину для миття посуду. Гумові рукавички, в яких ви працюватимете, також не будуть зайвими. Важливо вибирати засіб, який немає кольору, щоб випадково не забарвити улюблену блузку.

Беремо річ, добре поливаємо пляму на ній миючим засобом, а потім сильно втираємо рідину для миття посуду. Залишаємо виріб на кілька хвилин. Потім змиваємо миючий засіб з плями за допомогою оцту. Далі добре полощемо блузку і заново її перемо вже звичним способом. Якщо цього було недостатньо, тоді цю процедуру треба повторити кілька разів.

Як позбутися жирної плями на кольоровому одязі

Крім рідини для миття посуду можна використовувати харчову соду. З її допомогою можна позбутися жирної плями на кольоровому одязі. Це дуже простий, швидкий та ефективний спосіб, про який знають далеко не всі господині.

Беремо 8 столових ложок харчової соди та розчиняємо у заздалегідь підготовленій склянці води. Все це добре перемішуємо. Після цього цю суміш наносимо на жирну пляму і залишаємо річ на 1 годину.

Після закінчення часу змиваємо розчин і перемо улюблену блузку або сорочку. Важливо її добре прополоскати.

Випрати чорну тканину не так просто, як здається, адже не можна використовувати такі освітлювальні речовини, як перекис водню, лимонний сік, соду і т.д. Інакше на одязі залишаться сильні розводи.

Тому, щоб відіпрати сорочку чорного кольору від жирної плями, необхідно замочити її в "Кока-Колі" або розведеному гірчичному порошку. Цей метод швидкий і досить ефективний. До того ж ви зможете після цього випрати улюблену речі та виполоскати її. Ось побачите, від жирної плями не залишиться і сліду.

Джерело