Голова ВР розповів, коли законопроєкт про мобілізацію внесуть на голосування

Голова ВР розповів, коли законопроєкт про мобілізацію внесуть на голосування

05.01.2024 22:36 джерело Проєкт закону про мобілізацію може бути винесений на голосування до зали засідань Верховної Ради одразу після його підготовки в комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Про це повідомив Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна», передає джерело.

«Тільки-но законопроєкт про мобілізацію був внесений, я одразу скликав нараду, запросив на неї, в тому числі й голову комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, й міністра оборони, і запропонував провести дискусію щодо цього документа в парламенті за участю всіх сторін: мають бути представлені парламентарії, міністерства, військові. Тому що саме слово військових має бути найбільш переконливим для всіх, хто ухвалюватиме рішення в подальшому», – зазначив він.

Спікер парламенту зазначив, що наразі робота в комітеті триває в закритому режимі, але про всі основні рішення буде повідомлено суспільству.

За його словами, участь в обговоренні законопроєкту беруть головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, міністр оборони Рустем Умєров, представники всіх фракцій і груп Верховної Ради.

Джерело