Глава УГКЦ відправив службу в церкві Святого Юра у Нью-Йорку

Глава УГКЦ відправив службу в церкві Святого Юра у Нью-Йорку

Фото 10.03.2024 00:06 джерело Глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук відправив у суботу літургію в головному храмі УГКЦ Нью-Йорка – церкві Святого Юра.

Як передає власний кореспондент джерелоу, глава церкви відвідав найбільше місто Сполучених Штатів у рамках душпастирського візиту до США, а також для участі в засіданні Священного Синоду, що відбулося у Нью-Йорку.

Як повідомили в УГКЦ, Блаженніший Святослав також зустрівся в місті з главою Грецької православної архієпископії Америки Елпідофором.

Під час зустрічі архієпископ зазначив, що Вселенський патріархат «після несправедливого вторгнення Росії в Україну твердо стоїть поруч з українським народом, пропонуючи молитви, підтримку й відстоювання миру та справедливості».

Найбільшим злочином лідерів Російської православної церкви є підтримка й заохочення агресії РФ, заявив Владика Елпідофор, назвавши це «єрессю».

Як повідомлялося, глава УГКЦ здійснює першу від початку повномасштабної війни поїздку в США. Його супроводжують п’ять єпископів, які входять до складу постійного Синоду.

Джерело