Глава МЗС Литви вже більш оптимістичний щодо Європейського фонду миру для України

Глава МЗС Литви вже більш оптимістичний щодо Європейського фонду миру для України

27.01.2024 13:40 джерело Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс став оптимістичніше дивитися на ставлення країн-членів Європейського Союзу до Європейського фонду миру, завдяки якому Україна отримує військову допомогу.

Про це глава МЗС Литви заявив на спільній з українським колегою Дмитром Кулебою пресконференції в Києві, передає кореспондент джерелоу.

“Я також хотів би наголосити ще на одному аспекті – це Європейський фонд миру. На жаль, дійсно єдиний європейський інструмент, який використовується на допомогу Україні. Ми не змогли досягти певних домовленостей чи координації з цього аспекту, але зараз я більш оптимістично дивлюся на майбутні кроки, що деякі країни-члени вже дивляться на це і розуміють, що він має відбутися”, – сказав Ландсбергіс.

Крім того, він поінформував, що обговорив із Кулебою спільні виробничі можливості, які Україна та Литва можуть нарощувати, відзначивши зацікавленість у практичних аспектах того, як наша країна не дозволяє просуватися більш чисельному противнику.

Джерело