Глава МЗС Британії закликав США та Євросоюз швидше надати підтримку Україні

Глава МЗС Британії закликав США та Євросоюз швидше надати підтримку Україні

18.01.2024 09:57 джерело Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон назвав війну Росії проти України боротьбою покоління й закликав США та Євросоюз швидше надати підтримку Києву.

Про це він заявив під час Українського сніданку в Давосі, організованого Фондом Віктора Пінчука, передає кореспондент джерелоу.

«Для Британії все дуже зрозуміло: це боротьба нашого покоління, це те саме, що бути міністром закордонних справ у 1939-му і боротися. Ми знаємо, що якщо замирюватися, то буде тільки більше агресії, тому Британія першою надала протитанкову зброю, танки, артилерію. Ми підтримуємо Україну в цій боротьбі і будемо це робити, скільки буде потрібно», – сказав Камерон.

Глава британського МЗС також звернувся до колег зі США та ЄС із проханням надати підтримку, як і премʼєр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час свого візиту до Києва.

«Якщо ми всі зберемо всі наші економічні потенціали, то ми в 25 разів більші за російську економіку. Від нас вимагається, щоб це було ефективно зроблено, і тоді ми приведемо процес до логічного завершення», – підкреслив міністр.

Джерело