Головні помилки, яких припускаються під час прання пуховиків у пральній машині

Такі популярні в носінні предмети верхнього одягу як пуховики теж мають властивості забруднюватися. Багато хто не наважується самостійно справлятися із забрудненнями, і вважають за краще відносити пуховик у хімчистку. Але, виявилося, що не обов'язково витрачатися на послуги фахівців, коли можна самостійно впоратися з проблемою. Експерти поділилися подробицями техніки прання і сушіння пуховиків, інформує Ukr.Media.

Спочатку слід підготувати пуховик до прання, для цього слід з'ясувати, чи можна прати виріб у пральній машині. Ця інформація зазвичай представлена на етикетках одягу. Зазначається, що в процесі прання потрібно використовувати чотири або п'ять тенісних м'ячиків, і не використовувати звичайний порошок, а додавати рідкий засіб для прання. Так само потрібно застебнути всі наявні кишені та липучки, після чого потрібно вивернути виріб.

Повідомляється, що для прання пуховиків краще використовувати спеціалізований режим прання, а якщо такий відсутній, то зупинитися на делікатному пранні, за якого температура води не буде більшою за 30 градусів. Слід пам'ятати, що функцію віджиму не можна використовувати, це викличе збивання пуху, але ввімкнути додаткове полоскання. Перед сушінням виріб потрібно розстебнути і витягнути всі кишені. Використання фена та інших пристроїв протипоказано.

Джерело