Геніальний трюк, який допоможе легко помити вузьку банку чи вазу зсередини

Іноді пляшки, банки чи вази, які необхідно вимити, мають вузьке горлечко, через яке важко просунути руку всередину посудини (якщо взагалі можливо). Тому часто буває неможливо їх ретельно вимити. Однак є щонайменше два оригінальних способи, які швидко впораються з цією проблемою, інформує Ukr.Media.

Звісно, легко відмити зсередини посудини з вузькою шийкою можна за допомогою спеціальної щітки або йоржика. Однак не у всіх вони є вдома. Тому знати деякі прийоми все ж не завадить.

Один із лайфхаків з'явився в профілі @world.of.eng в Instagram. В коментарях з'явилося безліч висловлювань з цього приводу. Дехто залишився просто в захваті від запропонованої хитрості.

Суть полягає в тому, щоб налити в посудину трохи води з невеликою кількістю засобу для миття посуду. Потім потрібно взяти дротяну (бляшану) губку, обернути її навколо магніту і покласти всередину ємності. Інший магніт слід обернути тканиною і прикласти до бічної стінки посудини із зовнішнього боку.

Таким чином магніти почнуть притягатися один до одного, і ви зможете легко та швидко очистити банку, пляшку або базу.

Однак варто переконатися, що магніти досить сильні, щоб витримати вагу дротяної губки.

  • "Чудова ідея",
  • "Дуже ефективний прийом",
  • "Це придумав геній!",
  • "Той випадок, коли ви використовуєте 110% свого мозку", — написали в коментарях.

Щоправда, дехто знайшов і мінуси. Наприклад, що бляшана губка може подряпати скляну посудину (хоча є губки з невисокою абразивністю), або що її потім буде важко дістати назад. Так, найімовірніше, цей прийом підійде не для всіх ємностей, проте в деяких випадках стане справжнім порятунком.

Якщо у вас вдома немає магнітів або лайфхак вам не підійшов, спробуйте інший домашній засіб. Впоратися із забрудненнями в посудинах із нешироким горлечком допоможе звичайна сіль.

Насипте на дно банки щедру кількість продукту, залийте невеликою кількістю води та рідини для миття посуду. Закрийте банку кришкою і кілька разів струсіть її. Після вилийте воду з посуду, ретельно промийте його — і все готово.

Джерело