Геніальні шпаргалки на іспитах

Раніше самим хитрим варіантом було списати надряпати потрібну інформацію на руці. Але світ на місці не стоїть, технології розвиваються і способів схитрувати стає в рази більше. Ви навіть уявити собі не можете, на що став здатний цей хитрий народ – студенти!

1. Постукування

Це парна робота. Двоє друзів повинні сісти поруч і виконувати однаковий варіант завдань. Під час іспиту той, хто сидить ззаду, щоб отримати відповідь сусіда спереду повинен постукати його по спині, а він доторкнеться до голови потрібну кількість разів (за умови, що один дотик – варіант «А», два – «B» і т. д.). А щоб підказку отримав студент спереду, він прикладає руку до голови, і другий товариш вистукує йому шифр по спині або стільця, передає Ukr.Media.

2. Підказки на екрані калькулятора

Особливо обдаровані технарі підказки ховають у своєму обчислювальному пристрої і потім просто зчитують інформацію з екрану. Правда, запрограмувати калькулятор – не така вже проста задача.

3. Лист про допомогу

Один хлопець, який має вчений ступінь з економетрики та надає консалтингові послуги, отримав лист з пропозицією роботи, в якому було дуже багато обтічних питань. Вчитавшись в текст, він зрозумів, що це екзаменаційні питання – якийсь студент, мабуть, отримав тест на будинок і вирішив схитрувати. Хлопець розіслав запити у всі довколишні Внз і отримав відповідь. Відгукнувся професор горе-учня, який запропонував вимагати достойну оплату і взятися за роботу, а відповіді дати такі, щоб були впізнаваними, і молодий чоловік їх на все життя запам'ятав. Через пару тижнів викладач надіслав помічникові лист, в якому він повідомляв, що їм таки вдалося викрити цього хитруна.

4. Жувальна гумка

Один студент робив шпаргалки на жуйках в пластинках, списував, а потім з'їдав докази.

5. Скріншоти та фото

Це одна з найголовніших причин, чому учням не дозволяють користуватися мобільними на іспитах – вони просто можуть сфотографувати питання і передати їх тим, хто здаватиме тест пізніше.

6. Шпаргалка на пляшці

Пляшку води або холодного чаю ніхто ж не заборонить пронести. Так чого б не написати шпаргалку на зворотному боці етикетки і не попивати собі потихеньку «цілющу вологу», відкриваючи собі шлях до нових знань.

7. Під нігтями

А навіщо ще, думаєте, студенткам такі довгі нігті? Щоб писати на зворотній стороні шпори, звичайно ж!

8. Чорні колготки

Іноді студентки пишуть підказки на колінах і надягають на іспит чорні колготи. Самі вони, звісно, можуть розтягнути тканину і прочитати потрібну інформацію, а ось ніхто з викладачів шукати шпаргалку в такому місці не візьметься.

9. Лінзи + окуляри

Один викладач дозволив студентам принести на іспит невелику картку, на якій вони могли б черкнути якісь свої міркування. Більшість учнів відмовилися від цієї можливості, але один хлопець-таки приніс папірець, яка була покрита дрібним текстом. Було очевидно, що це шпаргалка, але викладач так і не зміг розібрати, що там написано. Як же студент прочитав підказки? Все просто – на це заняття він надів контактні лінзи під окуляри і максимально посилив свій зір.

10. Перевдягання

Лайфхак від учнів молодшої школи. Один малюк так не хотів йти на музику, що запропонував сверстнику помінятися одягом, щоб той сходив на заняття замість нього. Дізнавшись про такий прийом, викладач дозволив музиконенавистнику бути відсутнім на нелюбимому предметі, а замість того відвідати урок З.

11. Славні дівчата

Студенти скористалися слабкістю викладача. Симпатичним дівчатам він дозволяв заходити в клас в будь-який час. Одна зі студенток сфотографувала завдання і розіслала його всім друзям. Рейтинги учнів групи після цього помітно підвищилися. Схема працювала безвідмовно, поки один хлопчик не почав давати 100% правильних відповідей. Це викликало підозри і розкрило махінацію.

12. Мініатюрні копії

Так, так, завжди можна відксерити зменшену версію конспекту, підручника, зошита для лабораторних – так будь-якого джерела інформації. Не полінуйтеся потім зібрати все акуратно, і ідеальна шпаргалка готова.

13. Швидкозшивачі

Герой наступної історії розповів, що їх викладач наполіг, щоб клас користувався щільними швидкозшивачами на іспитах. Нібито це могло перешкодити їм списувати. Але замість того учні тільки-но почали писати шпаргалки на папці.

14. Водійська школа

Учень водійської школи не повірив у себе і вирішив, що йому доведеться запам'ятовувати забагато інформації. Тоді він знайшов відповіді на питання іспиту, записав їх на диск і на тесті прикидався, ніби слухав музику (що було дозволено). Отриманий результат – 95% – не викликав у викладачів підозр.

15. Злодюжка

Буває і таке: студенти вивчили, коли викладач виходить на обід, і в його відсутність проникли в кабінет, щоб вкрасти роботи учнів, що успішно здали іспити.

16. Окуляри і камера

У Таїланді студент-медик носив окуляри з мікроскопічної камерою. Зробивши знімок, він відправляв завдання друзям, а ті присилали йому відповіді на Apple-watch. На жаль, в кінці налагоджена схема була викрита, іспит скасовано, а студенти виключені…

17. Онлайн-університет

У навчальних закладах такого формату під час іспиту куратори бачать трансляцію екрану і спостерігають за студентом через веб-камеру. Але герой цієї історії вирішив схитрувати. Його подружка сиділа поза зоною видимості камери і читала завдання з ще однієї копії екрану, виведеної на телевізор. Відповіді дівчина писала на листочку і непомітно показувала хлопцеві.

18. Кейлоггер

Учень дочекався, поки викладач покине аудиторію, зламав його комп'ютер і встановив програмку-кейлоггер, який записує всі натискання на клавіші. Це відкривало студентам доступ до тестової інформації. Спочатку схема працювала на ура, але незабаром юного хакера вирахували і змусили його заплатити чималий штраф.

19. Невидимі чорнило

Студентка юридичного факультету на іспит принесла підручник. За правилами, це не було заборонено. В кінці підручника були сторінки для нотаток, які дівчина списала ручкою з чорнилом-невидимками. Шпаргалка була видна тільки під світлом ультрафіолетового ліхтарика на її ручці. На жаль, тривала афера недовго – ученицю помітили і її однокурсники і викладачі.

20. Альпінізм

Цей інцидент стався в Індії. Родичі і друзі студентів дерлися по стінах навчального закладу, щоб передати шпаргалки у вікна. Тих, хто намагався зупинити їх, люди закидали камінням. В результаті події було виключено кілька сотень учнів.

21. Канцелярські гумки

Витончений спосіб списування описав викладач з Мічиганського університету. Він розповів про те, як студент написав шпаргалки на канцелярських гумках. Що найскладніше – він зробив все так, щоб текст не був видний в звичайному стані, а читався тільки при розтягуванні.

22. З внутрішньої сторони пальців

Хитрий прийом, між іншим, адже якщо викладач попросить показати руки, пальці можна зімкнути, і шпаргалки ніхто не помітить.

23. Поламаний олівець

А шпаргалка написана на сколе. Геніально, чи не так? Хіба хтось додумається шукати в такому місці?! Хіба хтось повірить, що тут взагалі можна розмістити шпаргалку?

24. Еластичний бинт

Студент-спортсмен часто приходив на заняття з забинтованою рукою. Природно, під бинт викладач ніколи не заглядав, не бажаючи травмувати хлопця. А він тим часом ховав туди шпаргалки. Невже довіряти-таки нікому не можна?

25. Смартфон

Як показує практика, найефективніше ховати гаджет на стільці між ніг. Тільки попередньо потрібно потренуватися, щоб заглядати в телефон непомітно. Якщо ж викладач наблизиться на небезпечну відстань, смартфон можна просто закрити ногами.

Джерело