Формула миру та безпекові гарантії: Єрмак зустрівся з французькою делегацією

Формула миру та безпекові гарантії: Єрмак зустрівся з французькою делегацією

Фото 03.02.2024 20:22 джерело Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів зустріч із делегацією Французької Республіки, під час якої докладно обговорили широкий спектр актуальних питань міжнародного та двостороннього порядку денного.

Як передає джерело з посиланням на пресслужбу Офісу Президента, до складу делегації увійшли дипломатичний радник президента Франції Еммануель Бонн, керівник військового штабу президента Франції Фаб’єн Мандон, радники президента Франції Ксав’є Шатель і Бертран Бюшвальтер.

Зазначається, що основну увагу приділили безпековій ситуації та першочерговим потребам Сил оборони України для протистояння російській агресії.

Керівник Офісу Президента подякував Франції за потужну оборонну допомогу Україні під час російської агресії.

«Франція демонструє незмінну підтримку України і таким чином наближає нашу спільну перемогу та зміцнює безпеку у Європі. Наше стратегічне партнерство надалі посилюється», – наголосив Єрмак.

Сторони підтвердили зацікавленість у посиленні співпраці оборонних підприємств двох країн. Крім того, співрозмовники обмінялися думками щодо імплементації Формули миру та підготовки до проведення Саміту миру найближчим часом.

«Українська формула миру – це реальний алгоритм забезпечення справедливого миру, подолання наслідків війни та недопущення нової агресії. Ми цінуємо підтримку Франції в реалізації Формули та її просуванні серед країн Глобального Півдня», – зазначив керівник ОП.

У межах візиту французької делегації також відбувся черговий раунд переговорів із Францією щодо укладення двосторонньої угоди про надання Україні безпекових гарантій.

Джерело