Джонсон анонсував нововведення у законопроєкті США про допомогу Україні

Джонсон анонсував нововведення у законопроєкті США про допомогу Україні

01.04.2024 10:23 джерело Спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон завив, що після завершення великодніх канікул, планує винести на розгляд законопроєкт про додаткову допомогу Україні, який включатиме «деякі важливі нововведення».

Про це повідомляє The Hill, передає джерело.

В інтерв'ю програмі Sunday Night in America With Trey Gowdy Джонсон наголосив на складному становищі, в якому він опинився, маючи історично вузьку більшість у Палаті представників. Однак він зазначив, що «працював над пакетом заходів і планує представити його на розгляд, коли Палата представників збереться» після канікул.

«Ми говорили з усіма членами, особливо зараз, під час роботи в окрузі. Коли ми повернемося після цього періоду роботи, ми будемо просувати продукт (законопроєкт з допомогою Україні – ред.), але я думаю, що він буде мати деякі важливі нововведення», – сказав він.

Джонсон навів як приклад можливість надання кредиту Україні, а також згадав закон про REPO (закон щодо конфіскації заморожених активів РФ). Він дає президенту право заарештовувати російські суверенні активи, заморожені в США, і передавати їх Україні для використання проти Росії.

Джонсон вважає можливим також налагодити експорт Сполученими Штатами природного газу, що дасть змогу скоротити доходи Росії від його продажу за кордон.

Варто зазначити, що нове голосування відбудеться не раніше 9 квітня.

Джерело