Двом експоліцейським-зрадникам з Донеччини загрожує довічне позбавлення волі | Кримінал

Прокурорами Донецької обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальні акти стосовно двох колишніх поліцейських за фактами державної зради.

У березні 2022 року тоді ще старший інспектор-черговий відділу оперативного реагування управління «Корпус оперативно-раптової дії» ГУНП в Донецькій області й інспектор-черговий сектору організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Маріупольського міжрайонного відділу управління поліції охорони в Донецькій області зрадили присязі на вірність нашій державі і Українському народові. Майор та старший лейтенант перейшли на бік окупантів, аби допомагати їм утверджувати свою владу на території розбомбленого державою-агресором міста.

Вони добровільно прибули до захопленого армією рф обласного главку поліції й, вишикувавшись на плацу під російський гімн, віддали честь ворогу. Обвинувачені обійняли так звані посади виконувачів обов’язків дільничного інспектора сектору дільничних інспекторів міліції Іллічівського району та помічника оперативного чергового чергової частини Орджонікідзевського району відділу «Маріупольського міського управління мвс днр».

Наразі чоловіки продовжують переховуватись від слідства на тимчасово окупованій території. Їх звільнено із займаних посад в правоохоронних органах України.

За матеріалами Донецької обласної прокуратури

Джерело